Tecnium SLA Accu voor Piaggio Vespa Primavera 125 (2013-2017) – YTX7L-BS 12V 6Ah

De Tecnium SLA accu is geschikt voor de Piaggio 125 Vespa Primavera Lx 4T 3V van 2013 tot 2017. Deze accu heeft een specificatie van YTX7L-BS en een capaciteit van 12V 6Ah. Het is een nieuwe accu die betrouwbare prestaties biedt voor scooters. De accu is ontworpen om een lange levensduur en optimale werking te garanderen, waardoor het een uitstekende keuze is voor eigenaren van deze specifieke Vespa-modellen. Verkrijgbaar op Amazon.nl in de categorie auto en motor.

SKU 1402295 Category Tag

Description

De Tecnium SLA accu, speciaal ontworpen voor jouw scooter! Deze krachtige accu is de ideale keuze voor de Piaggio 125 Vespa Primavera Lx 4T 3V van 2013 tot 2017. Met een capaciteit van 12V 6Ah biedt deze accu betrouwbare prestaties en zorgt hij ervoor dat je altijd onderweg kunt gaan. Verhoog de levensduur van je scooter met deze gloednieuwe accu!

Krachtige prestaties

De Tecnium SLA accu levert consistent hoge prestaties die je nodig hebt voor een soepele rit. Dankzij de geavanceerde technologie kun je rekenen op een lange levensduur en een uitstekende startkracht, zelfs in koude omstandigheden.

Eenvoudige installatie

Deze accu is ontworpen met het oog op gebruiksgemak. De installatie is snel en eenvoudig, zodat je in een mum van tijd weer op de weg zit. Geen gedoe met ingewikkelde handleidingen; plug en play is hier het motto!

Betrouwbaarheid en veiligheid

Met de Tecnium SLA accu ben je verzekerd van betrouwbaarheid en veiligheid. Deze accu is getest op duurzaamheid en voldoet aan de hoogste normen, zodat je met een gerust hart kunt rijden.

Mis deze kans niet!

Deze beperkte aanbieding is jouw kans om te profiteren van een topkwaliteit accu voor je scooter. Wacht niet te lang, want deze deal is tijdelijk! Ga snel naar Amazon.nl en bestel de Tecnium SLA accu voor jouw Piaggio 125 Vespa Primavera Lx 4T 3V voordat het te laat is!